Aspermet 100 EC skuteczny i trwały oprysk prusaki karaluchy pluskwy 100 ml « powrót

nr katalogowy: 9 Wysyłka: w ciągu 24h dostępna ilość: 491
Cena:
 • Opis produktu

  Informacje ogólne:

  Aspermet 200EC jest to środek owadobójczy w formie koncentratu stężonej emulsji do rozcieńczania z wodą. Przeznaczony jest do skutecznego zwalczania much, komarów, prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek faraona, rybików cukrowych, kleszczy, mklika mącznego, itp.
  Preparat o działaniu kontaktowym i żołądkowym czyli wnika do organizmu owadów przez powierzchnię ciała oraz zwalcza owady drogą pokarmową.

  Preparat wykazuje działanie repelentne (odstraszające) , można stosować również w celu zabezpieczenie mieszkania przed pluskwą domową.

  Preparat działa przez okres kilku tygodni w zależności od jakości wykonanego zabiegu.

  Forma użytkowa:

  Preparat w postaci emulsji do rozcieńczenia z wodą.

  Sposób użycia:

  Stężenie robocze: 2 % (200 ml preparatu na 10 litrów wody) w przypadku oprysku za pomocą typowych aparatów opryskowych. Zwalczanie komarów i kleszczy na powierzchniach zewnętrznych: stosować oprysk grubokroplisty, w stężeniu 1 % (100 ml preparatu w 10 litrach wody), w dawce 1 litr roztworu roboczego na 20 m2 powierzchni.

  Opakowanie: 1 sztuka 100 ml.

  Skład: permetryna 200 g/1 l

  Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną. (Numer pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 3869/09)